čti mě!

Ars Terapeutica

2. května 2011 v 16:54 | d4t
Vážení čtenáři,
dovolte nám, abychom Vás jménem Moravské asociace uměleckých terapií, která vznikla s cílem podpory uměleckých terapií v České republice a jménem Akademie Alternativa s.r.o - instituce akreditované MŠMT zaměřené na vzdělávání v oblasti uměleckých terapií, pozvali na 1. mezinárodní konferenci uměleckých terapií pod názvem

"ARS TERAPEUTICA" Konference uměleckých terapií / Conference of Art Therapies.

Naše 1. konference se bude konat v prostorách Lužánek - střediska volného času v Brně v termínu24.- 26.6. 2011. Předpokládaná návštěvnost této konference je cca. 200 účastníků ze strany odborné i laické veřejnosti a médií. Součástí konference budou přednášky, workshopy a tvořivé dílny i různá umělecká vystoupení. Tato konference si bere za cíl obeznámit a prohloubit povědomí české veřejnosti o uměleckých terapiích a možnostech jejich působení, podporu a navázání vzájemné spolupráce mezi terapeuty a následné vytvoření možnosti spoluvytváření profilu odborného terapeuta v České republice.

Budeme potěšeni, pokud se zúčastníte této konference a přihlásíte se pomocíformuláře. Po vyplnění a odeslání formuláře budete mailovou cestou (nejpozději do 10 dnů) informováni o způsobu placení ceny vstupenky. Pokud Vám do 10 - ti dnů od zaslání formuláře nepříjdou podrobné informace k platbě, prosím, kontaktujte nás. Vaše účast bude evidována k datu připsání požadované platby na účet.

Budeme potěšeni, pokud se zúčastníte této konference a přihlásíte se pomocíformuláře. Program a podrobné informace budou postupně doplňovány zde.
Program a podrobné informace budou postupně doplňovány.

Lektoři:

new blog

11. dubna 2011 v 0:05 | d4t
Tak, a mám nový blog, ale nebojte, na tento nezanevřu.
Jen jsem usoudila, že z tohoto mého deníčku nechci dělat mišmaš a chci mu zanechat tvář, kterou jsem mu kdysi dala. Proto pomalu začínám přesouvat rubriky RychloRecepty a Móda, Zdraví, Krása na blog D4T.

Zde se podívejte, v jakém jsem stádiu přesunu :)

Den pro Tibet (Třebíčská akce)

13. března 2008 v 12:16 | d4t
http://www.dny-tibetu-akce.wz.cz/files/treb.jpg

jen tak

5. září 2007 v 12:40 | d4t
Už je to dlouho, co jsem sem dala nějaký svůj článek, psaný text.
No, myslím a doufám, že se to zase přes školní rok změní a inspirace spoleně s múzami si mě znovu najdou a předají mi své nápady, abych se je poté snažila vložit do textu a předat Vám...
Držte mi palce :-)

mé fotečky :)

15. února 2007 v 0:16 | d4t
Pokud Vás zajímají mé fotky, rozhodla jsem se je dát na jiný blog, koukněte se.

chcete tu více fotek nebo článků?

14. ledna 2007 v 0:56 | d4t
Jak se tak koukám na svůj "starý" blog, začínám zjišťovat, že blog není jen o obrázcích, ale i o článcích, dostalo se mi něčeho, v co jsem ani nedoufala, a to uznání. A ne jen od mých přátel, kteří mě díky mému blogu, mému deníčku, lépe poznali, ale i od lidí, kteří netušili kdo jsem. A proto bych se chtěla zeptat, jestli se tento blog má zaměřovat více na obrázky nebo na články. Co byste raději?
Přidejte se do ankety, budu moc ráda :)
S pozravem d4t.

Mé foto

9. ledna 2007 v 0:16 | d4t
Trápí mě otázka, zda-li na tento blogísek mám dávat vlastní fotky. Obsahují hlavně krajiny.Napište mi, jak by se vám tady mé fotky líbily. :)
A několik málo foteček pro ukázku :)

Hlasujte, jaké obrázky chcete!

6. ledna 2007 v 2:58 | d4t
Jaké obrázky se Vám líbí? Goth, anime nebo snad jiné? Napište svůj názor na to, kterým bych se tu měla věnovat a naopak, které bych sem neměla dávat. Chcete tu mít více zajímavých obrázků zvířátek a víl, nebo více krve a démonů? Dejte mi vědět do komentářů :)
Vaše d4t :)

Obrázky

1. ledna 2007 v 2:28 | d4t
Velmi by mě zajímalo, jaké obrázky byste tu rádi viděli. Jestli vám nějaké vadí, nebo naopak některé zbožňujete.
Určitě napiště svůj názor do komentářů, budu velmi ráda.
Tak... čekám :)

20. prosince 2006 v 1:40 | d4t
Tak tohle jsem já. D4t neboli Smutná hlupačka. Ráda čtu knihy, fotím a maluji. Jak jste si určitě museli všimnout, snažím se i o spisovatelskou dráhu :)

Jsem velmi líná osoba. Nerada vstávám. Nesnáším žehlení + všeobecné uklízení a kapustu. Jsem schopna dát bílé tkaničky z tenisek do hnědých bot (těch, co vidíte nad textem :) ) a vůbec mi to nevadí.
Učím se německy, anglicky a rusky, jazyky (vyučovací hodiny) všeobecně nenávidím. Nepamatuji si totiž žádná slovíčka :) Také nemám ráda češtinu (na psaní je prostě příšerná a chápu cizince, kteří tvrdí, že patří mezi nejtěžší jazyky) a matematiku.
Proplouvám si tak svým životem, vlastně ho většinou prosedím (škola, domov...) Ráda chodím ven, ale zrovna není s kým :)
Mám mnoho snů - skočit s padákem, zkusit bungee jumping, vidět svět z vrcholu Mount Everest, potkat dalajlamu ... - tak snad si nějaké splním :)
Jsem narozena ve znamení štíra, přesněji 28. 10. 1989. Bydlím na Vysočině (okolí Třebíče), ale teď se zrovna více zdržuji v Brně, na internátu. Studuji střední školu (fuj :))) ).
Skoro nekouřím, piji jen trošinku a jsem proti dogám (osobní důvody).
Z českých zpěváků a skupin ráda poslouchám Vlasty Redla, Jaroslava Nohavicu, Spiriuál Kvintet, Dana Bártu, Tatabojs ale také Daniela Landu, Divokýho Billa, Monkey Business nebo Support Lesbiens a další.
Ze zahraničních třeba Enya, Enigma, Era, Evanescence, Dido, Linkin park, Apokalyptica, Metallica, Sepultura, H.I.M. atd. Je toho doopravdy mnoho. Nemám žádný přesný žánr.
Čtu všechno od fantasy po cestopisy, kromě červené knihovny. u nemusím.
Teď se zrovna znažím zvládnout Německy s úsměvem. :) Jen stále hledám ten úsměv :(
No, na závěr bych sem mohla dát kontakty: d4t@centrum.cz, ICQ: 309-868-721
Tak, děkuji za pozornost a snad někdy nashledanou :)
 
 

Reklama