Říjen 2011

Vyčištění srdíčka

10. října 2011 v 15:38 | d4t |  neurčito
Mamka začala vykládat karty a jde jí to..
Mysl otevřená, je ochotna přijmout mnohé skutečnosti, bez předsudků a bez vlastních projekcí. Fakt super. Jen tak dál..
No a na mně si to zkouší..

Už jsem absolvovala hloubkový výklad karet a výklad karet na čakry. Ještě bych měla napsat, že má Oshovky.
Těmto kartám jsem nikdy nevěřila, ale pravdou je, že když jsem se s nimi seznámila díky mámě, tak mě docela zaujaly. Jo,karty jsou to na jednu stranu velmi nepřesné, velmi duchovní a nedávají konkrétní odpovědi, jako taroty, ale je hezké, že ukazují cestu, naznačují směr a tak nějak nastíní, nač se zaměřit. Jsou to pro mě "lítací" karty. Prostě se nedrží při zemi. Ovšem na druhou stranu, které karty to dělají, že?

No a abych tak nějak pokračovala k tomu srdíčku, to víte, že v něm mám maglajz, ale krásné bylo, že díky tomu všemu, jsme si mohly s mámou projednat mnoho křivd, co kdy kde bylo, a mohla jsem se díky tomu zase odhodlat jít dál. Pravdou je, že nevím jak máma.

Jediné, nač jsem byla upozorněna je, že ne vždy je vhodné tragickou situaci zlehčovat nějakou sarkastickou poznámkou, že občas může i ranit.
Tak doufám, že příště se mi bude líp hledět na jazyk a ve chvíli, kdy bude něco kolem mě tragického, tak se dokážu brilantně vykroutit z pozice, kdy trpícího podporuji soucitem, a budu moci velmi jemně dodat aspoň trochu dobré nálady a černého humoru : ))

Toť pro dnešek vše ;-)